Tartu Tamme Kool

Kaheksandate klasside looovtööd 2016/2017

Põhikooli lõpetamiseks peab iga õpilane kaitsma loovtöö. Tartu Tamme Koolis tehakse seda 8. klassis.

Täpsemalt saate loovtöö teema valiku, juhendamise, töö koostamise ja hindamise kohta lugeda kooli õppekava väljavõttest või Rigne Znamenski juhendist.

Kui ühelt autorilt on ilmunud ühel aastal rohkem kui üks töö, siis lisatakse nii kasutatud kirjanduse loetellu kui ka viitesse aastaarvu järele (vaheta) tähed a,b, ... erinevate tööde eristamiseks. Kui aastaarvu ei ole teada, siis jätta lühendi n.d ja tähe vahele üks sisetühik (ctrl+shift+tühik)).

Tähtajad 2016/2017

Seminar ja kaitsmine toimuvad viies rühmas. Rühmade moodustamisel on arvestatud loovtööde ainevaldkonda ja asjaolu, et igal juhendajal oleks võimalus olla oma juhendatavatega ühes ruumis. Rühmad on tähistatud tähtedega A...E. Kaitsmisel osalevad 7. klasside õpilased kuulajatena.

Igast rühmast valitakse vähemalt üks töö "Põnevate tööde konverentsile".

Tehnilisi märkusi tööde esitamisest

Õpilasele

Kaitsmine rühmad

2017A - Sport (R 05.05.17 13:10 tund ruumis 108)

Reigo Pihlak, Anti Kadajane, Aigar Kukk, Reet Palge, Julia Kirpu-Voomets, Tiina Tooding, Kristi Trummal

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Henri Allik8aReigo PihlakKoolisisese ujumisvõistluse korraldamine V klassidele
2.Erik Asmus8aReigo PihlakKoolisisese ujumisvõistluse korraldamine V klassidele
3.Rando Ivanov8bAigar KukkSaalihokiturniir 6. klassi poistele
4.Gerilin Jaht8aKristi TrummalJalgpallitunnid 6. klasside tüdrukutele
5.Remi Kasenurm8bJulia Kirpu-VoometsLauatennise võistluse korraldamine 8.-9. klassidele
6.Markus Must8cAigar KukkSaalihokiturniir 6. klassi poistele
7.Carl Robert Mägimets8bAigar KukkSaalijalgpalliturniiri korraldamine 4. klassi poistele
8.Marri Nikopensius8bReet PalgeOrienteerumine 5. klassidele
9.Robert Pihu8aReigo PihlakAaretejaht
10.Oskar Põldmaa8bAigar KukkSaalijalgpalliturniiri korraldamine 4. klassi poistele
11.Stella-Maria Pärli8bTiina ToodingAktiivsete vahetundide korraldamine Tamme Kooli õpilastele
12.Mikk Rohtla8bJulia Kirpu-VoometsLauatennise võistluse korraldamine 8.-9. klassidele
13.Eve Sarv8bTiina ToodingAktiivsete vahetundide korraldamine Tamme Kooli õpilastele
14.Viivi-Maria Tanilsoo8cKristi TrummalVõistlustantsutunnid 6.klasside tüdrukutele
15.Markus Toots8aReigo PihlakAaretejaht
16.Rasmus Vahtra8cAigar KukkDiscgolfi ketaste hoidiku valmistamine
17.Diana Vene8aKristi TrummalJalgpallitunnid 6. klasside tüdrukutele

 

 

2017B - Muusika ja kunst (R 05.05.17 13:10 tund ruumis 311)

Monika Väärt, Kersti Aan, Urmas Buhvestov, Lea Inselberg, Hiie Kroon, Mariann Virkhausen

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Krista Heido8bMonika VäärtAnimeteemaline kunstitund 8. klassidele ja kunstikonkursi korraldamine
2.Karis Ilves8aHiie KroonIndia muusika tutvustamine 7. klassidele
3.Karmel Kibena8bHiie KroonBändi The Smiths tutvustamine 7. ja 8. klassidele
4.Silvia Kiigemägi8bMonika VäärtAnimeteemaline kunstitund 8. klassidele ja kunstikonkursi korraldamine
5.Kevin Kulla8bHiie Kroon7. klasside muusikaeelistused
6.Laura Eliise Paama8aHiie KroonLutheri tooli restaureerimine
7.Ott Richard Pürn8bUrmas BuhvestovSõbrapäevapeo valgus- ja videokujundus
8.Emma Reinumägi8cMariann VirkhausenEesti I üldlaulupidu
9.Erich Richard Rosental8aMonika VäärtVanemuise teatri lavatagune elu
10.Erik Salundi8aHiie KroonItaalia muusika tutvustamine 7. klassidele
11.Helena Sannamees8bHiie Kroon7. klasside muusikaeelistused
12.Anett Sepp8bKersti AanAnsambeli "Queen" tutvustamine 5. klassides
13.Kardo Tamm8aHiie KroonMopeedi D5 rekonstrueerimine
14.Kristjan Taska8bUrmas BuhvestovSõbrapäevapeo valgus- ja videokujundus
15.Kaspar Torkel8aHiie KroonItaalia muusika tutvustamine 7. klassidele

 

 

2017C - Loodus (R 05.05.17 13:10 tund ruumis 125)

Kristina Villemson, Kaupo Järviste, Piia Rand, Siiri Salutee, Anu Viigi

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Julia Adamson8aPiia RandDiabeet - kuuendate klasside teadmised diabeedist
2.Liisi Bergmann8cAnu ViigiHõbeesmete puhastamine
3.Gloria Elisabeth Jörberg8cKaupo JärvisteVeterinaari elukutse Janne Orro loomakliiniku näitel
4.Kätriin Jürgenson8aPiia RandDiabeet - kuuendate klasside teadmised diabeedist
5.Karita Kallas8bKristina VillemsonÕpilaste nutitelefonide kasutamine ja mõju tervisele
6.Triinu Lamp8cKristina VillemsonTartu Tamme Kooli õpilaste suhtumine koolivormi
7.Rasmus Mölder8cKaupo JärvisteKuu pildistamine
8.Karmel Rebane8aAnu Viigi8. klassi õpilaste teadmised anoreksiast
9.Karl Robert Ruul8cKaupo JärvisteKuu pildistamine
10.Anette Taivere8aAnu Viigi8. klassi õpilaste teadmised anoreksiast
11.Lisbeth Vallimäe8cKristina VillemsonÜhe Tartu toidupoe puuviljade geograafiline päritolu

 

 

2017D - Sotsiaalained (R 05.05.17 13:10 tund ruumis 220)

Rigne Znamenski, Kristi Kadak, Liina Lüüs, Merili Tammisaar, Sirje Tamming, Lea Lani

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Kristina Juhani8bRigne ZnamenskiTartu Tamme Kooli 9. klasside õpilaste teadmised veganlusest
2.Liisa-Lota Jõeleht8cSirje TammingTartu skulptuurid
3.Jennyfer-Liandra Kolsar8aKristi KadakUimastiennetus Tartu Tamme Kooli II kooliastmes
4.Annabrit Laur8cRigne ZnamenskiProbleemid, mis on tekkinud loovtöö koostamise käigus Tartu Tamme Koolis
5.Markus Madissoo8aLiina LüüsTartu Tamme Kooli 3. klassi õpilane jalgrattaga liikluses
6.Triin Markov8cRigne ZnamenskiProbleemid, mis on tekkinud loovtöö koostamise käigus Tartu Tamme Koolis
7.Kristiina Nõu8bRigne ZnamenskiToidublogi ja kokakunsti praktikad
8.Ingmar Püvi8aLiina LüüsTartu Tamme Kooli 5. klassi õpilane jalgrattaga liikluses
9.Margot Reimand8bRigne ZnamenskiToidublogi ja kokakunsti praktikad
10.Eliise Reitsak8aLea LaniOmaloomingulise näidendi lavastamine 4.b klassis
11.Laura Johanna Räim8bRigne ZnamenskiTartu Tamme Kooli 9. klasside õpilaste teadmised veganlusest
12.Kertu Serpak8aKristi KadakUimastiennetus Tartu Tamme Kooli II kooliastmes
13.Anett Tammist8aMerili TammisaarTartu Tamme Kooli õpilaste mured seoses kooliga

 

 

2017E - Varia (R 05.05.17 13:10 tund ruumis 111)

Margit Ninn, Kristel Kok, Merli Leemet, Anneli Nellis, Ria Nurk, Ken Ratnik, Ülle Reinson, Lenne Tammiste

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Karl Mathias Fenske8cMerli LeemetEnglish in Mind 1 õpikule interaktiivse sõnastiku loomine
2.Liis Hakmann8cMargit NinnPõhikooliõpilaste filmivaatamisharjumused
3.Markus Häelm8bMerli Leemet6. klasside inglise keele kasutamine väljaspool keeletunde
4.Mari Liis Kutta8cMargit NinnKohustuslik kirjandus 8. klassis
5.Ian Lauk8cÜlle ReinsonMatemaatiline kuldvillak 6. klassile
6.Marten Lõhmus8bKen RatnikPuidust kõrvaklapid
7.Kristiina Mäemuru8cAnneli NellisNuputa koolivooru korraldamine 6. klassile
8.Alizee-Milene Peets8cMargit NinnPõhikooliõpilaste filmivaatamisharjumused
9.Grethen Saar8cMargit NinnEestlaste jõulukombed
10.Simon Selg8aKen RatnikMudellennuk
11.Killu Simson8cMargit NinnRaamatute kaanekujundus
12.Paul-Bryan Tanilsoo8cAnneli NellisInteraktiivne tahvel 6. klassi matemaatika tunnis
13.Agneta Vahtra8cMargit NinnKohustuslik kirjandus 8. klassis
14.Hendrik Vaino8bLenne TammisteIirimaa teemaliste ülesannete koostamine 6. klasside inglise keele võistluseks
15.Ingrid Veermäe8cAnneli NellisNuputa koolivooru korraldamine 6. klassile