Tartu Tamme Kool

Tartu Tamme Kooli töötajad

Kõikidel õpetajatel on eposti aadress kujul Eesnimi.Perekonnanimi@tamme.tartu.ee, kus täpitähed on asendatud täppideta tähtedega.

Õpetajaained, ametvaheruum, koduklasstelefonkonsultatsioon õpilastele kõneaeg vanematele
Kersti Aanmuusika,
9.b klassijuhataja
223/224 kokkuleppel (224)K 15.30  kokkuleppel (224)
Pille Aasmäeeripedagoog007 T 7. tund kokkuleppel (007)K 14.05-14.59 kokkuleppel (007)
Getriin Aavistematemaatika104A kokkuleppel (313)kokkuleppel (313)
Karmen Adovõppealajuhataja226746 1730  kokkuleppel (226)E 14:00-16:00 või kokkuleppel (226)
Urmas BuhvestovIT-juht123746 1728    
Lea Inselbergkunst310 E 7. tund kokkuleppel (310)kokkuleppel
Kaupo Järvistebioloogia221 N 8. tund kokkuleppel (222)kokkuleppel
Anti Kadajaneeesti keel, kirjandus226 E 8. tund või kokkuleppelK 13.10-13.55 või kokkuleppel
Kristi Kadakeesti keel,
5.d klassijuhataja
108, 110 T 8. tund kokkuleppel (108)T 13.10-13.55 kokkuleppel (108)
Katri Kekorainenklassiõpetaja,
2.d klassijuhataja
305 E 7. tund või kokkuleppel (305)kokkuleppel (305)
Kaja Kihoklassiõpetaja,
2.c klassijuhataja
304 E 6. ja 7. tund (304)N 14.05-14.50 kokkuleppel (304)
Liina Kinksaksa keel,
6.d klassijuhataja
122, 121 T 7. ja 8. tund (122)N 14.05-14.50
Julia Kirpu-Voometskehaline210 kokkuleppelkokkuleppel
Tiina Kirsklassiõpetaja, eripedagoog,
3.c klassijuhataja
307 E 7. tund kokkuleppel (307)N 9.10-9.55 kokkuleppel
Kristel Kokinglise keel119 T 7. tund (119)E 14.05-14.50
Hiie Kroonmuusika,
8.a klassijuhataja
311 T. 7. tund kokkuleppel (311)E 14.05-14.50 kokkuleppel
Aigar Kukkkehaline kasvatus,
7.b klassijuhataja
210 N 8. tundT 15.00-15.45 või kokkuleppel
Paul Kunmantöö- ja tehnoloogiaõpetustehnoloogia kokkuleppelkokkuleppel
Ines Kurgklassiõpetaja,
3.a klassijuhataja
301 E 6. tund (301)N 10.10-10.55, R 09.10-09.55, kokkuleppel (301)
Riina Kõlametsmajandusjuhataja126746 1728  kokkuleppelE 12.00-15.00 (126)
Tiiu Laanajalugu, ühiskonnaõpetus, karjäärikoordinaator109, 121 E 9. tund (109)E 16.40-17.30 kokkuleppel (109)
Alvar Laideesti keel313 kokkuleppelkokkuleppel
Lea Laniklassiõpetaja,
4.b klassijuhataja
202 T 6. tund kokkuleppel (202)kokkuleppel (202)
Merli Leemetinglise keel,
9.a klassijuhataja
118, 110 E 7.-8. tund kokkuleppel (118)T 11.10-11.55 kokkuleppel (118)
Kersti Loimklassiõpetaja, inglise keel,
1.b ja 5.c klassijuhataja
206 K 14.05-14.50 või kokkuleppel (206)N 14.05 ainult eelneval kokkuleppel (206)
Liina Lüüssotsiaalpedagoog,
7.b klassijuhataja
11456468009  kokkuleppel (114)kokkuleppel (tel 56468009) (114)
Sigrid Madissonklassiõpetaja,
1.a klassijuhataja
204 kokkuleppel (204)kokkuleppel (204)
Kadi Nahaklassiõpetaja,
1.e klassijuhataja
208 kokkuleppel (208)kokkuleppel (208)
Anneli Nellismatemaatika,
6.b klassijuhataja
105 N 7. tund, 8. tund kokkuleppel (105)N 12.15-13.00 kokkuleppel (105)
Marge Neltsasjuhiabi102   
Ave Nigolklassiõpetaja,
1.d klassijuhataja
207 E 7. tund, R 7. tund (207)kokkuleppel (207)
Margit Ninneesti keel, kirjandus,
5.e klassijuhataja
111, 110 K 7. tund (111)N 12.00-13.00 (111)
Ria Nurkvene keel,
6.a klassijuhataja
401, 124 K 7. tund või kokkuleppel (401)E 9.00-10.00 kokkuleppel (401)
Tiina Orgelklassiõpetaja,
4.a klassijuhataja
201 K 7. tund, N 7. tund, kokkuleppelkokkuleppel (201)
Sirje Pajuinglise keel219, 104A N 7.-8. tund (219)kokkuleppel (219)
Reet Palgekehaline kasvatus210 kokkuleppelkokkuleppel
Helgi Pauskarklassiõpetaja,
3.b klassijuhataja
306 E 7. tund (306)kokkuleppel (306)
Malle Pehkklassiõpetaja,
2.a klassijuhataja
302 N 6. tund kokkuleppel (302)E 14.05-14.50 (302)
Gunnar Pettaigringijuht (orkester)orkestriruum   
Reigo Pihlakkehaline kasvatus,
7.c klassijuhataja
210 kokkuleppelkokkuleppel
Piia Randkäsitöö ja kodunduskäsitöö N 8. tund (käsitöö)kokkuleppel
Ken Ratniktehnoloogiatehnoloogia T 3. ja 5. tund (tehnoloogia)kokkuleppel
Vallo Reimaadirektor101 kokkuleppelkokkuleppel
Ülle Reinsonmatemaatika106, 104A R 7. tund (106)K 14:05-14:50 kokkuleppel (106)
Lisabet Roosalgklassid,
3.d klassijuhataja
308 E 6. tund kokkuleppel (308)N 14.05-14.50 kokkuleppel (308)
Ülle Ruulklassiõpetaja,
2.b klassijuhataja
303 kokkuleppel (303)kokkuleppel (303)
Siiri Saluteeinglise keel,
5.a klassijuhataja
103, 110 E 7.-8. tund kokkuleppel (103)kokkuleppel (103)
Rigne Znamenskigeograafia, loodusõpetus, informaatika,
8.c klassijuhataja
220, 221 Kolmapäev 15:00/7:45 (220)kokkuleppel (220)
Külli Talpseppmatemaatika,
8.b klassijuhataja
107, 104A T 7.- 8. tund ja igal hommikul 7.30 kokkuleppel (107)N 13.10-13.55 kokkuleppel (107)
Sirje Tammingajalugu, ühiskonnaõpetus,
7.a klassijuhataja
104, 104A K 7. tund ja kokkuleppel (104)kokkuleppel (104)
Merili Tammisaarpsühholoog402 kokkuleppel (402)kokkuleppel (402)
Lenne Tammisteinglise keel110 T 7. tund ja kokkuleppel (118)kokkuleppel (118)
Tiina Toodingkehaline kasvatus, inimese õpetus,
9.c klassijuhataja
210 kokkuleppel (võimla)kokkuleppel
Kristi Trummalkehaline kasvatus, inimese õpetus,
6.e klassijuhataja
210 kokkuleppel (võimla)kokkuleppel
Maie Tuudeleppklassiõpetaja,
4.c klassijuhataja
203 K 7. tund (203)kokkuleppel (203)
Ingrid Urbsaksa keel121 kokkuleppelkokkuleppel
Valentina Urbvene keel006, 124 T 7.-8. tund kokkuleppel (006)kokkuleppel (006 )
Anu Uusmaaklassiõpetaja,
1.c klassijuhataja
205 N 7. tund kokkuleppel (205)K 14.05-14.50 kokkuleppel (205)
Anu Viigikeemia, füüsika125, 124 T ja N 7.30 + kokkuleppel (125)kokkuleppel
Kristina Villemsongeograafia, loodusõpetus,
5.b klassijuhataja
222, 221 T 7. tund kokkuleppel (222)K 12.15-13.00 kokkuleppel (222)
Mariann Virkhausenmuusika223/224 N. 8. tund kokkuleppel (223)N. 12.15 kokkuleppel (223)
Monika Väärtkunst, huvijuht,
6.c klassijuhataja
227 kokkuleppel (310)kokkuleppel (310)

Antud leheküljel oleva info kasutamine masspostituste tarbeks ei ole lubatud.