Tartu Tamme Kool

Tamme Kooli huviringid, koorid ja orkester 2015/2016

Ring Aeg Ringijuht Koht
Pallimängude ring 5.-6. kl R 15.00-16.00 Aigar Kukk võimla
Pallimängude ring 6.-9. kl R 16.00-17.00 Aigar Kukk võimla
Poiste akrobaatika ring T 15.00-16.30
N 15.00-16.30
Reet Palge võimla
Rahvastepall T 17.30-18.15 Reet Palge võimla
Rütmika T 16.30-17.30
N 16.30-17.30
Reet Palge võimla
Pallimängude ring K 16.00-17.00 Kristi Trummal võimla
Saalihoki I kooliastmele T 14.00-15.00 Reigo Pihlak võimla
Näitering 3.-5. kl E 15.00-16.30,
T 15.00-15.45
Tiina Tooding,
Kersti Loim
aula, 206
Poiste lauluring 2. kl T 12.15-13.00 Hiie Kroon aula
Poistekoor T 08.15-9.00
N 14.05-14.50
Hiie Kroon 224
Mudilaskoor T 08.15-09.00
R 13.10-13.55
Mariann Virkhausen 223, aula
Lastekoor T 14.05-14.50
N 14.05-14.50
Mariann Virkhausen 223, aula
Hobikoor E 12.15-13.00 Mariann Virkhausen aula
Segakoor/noortekoor T 14.05-14.50
N 14.05-14.50
Kersti Aan aula
Tüdrukute ansambel T 15.00-15.45 Kersti Aan aula/224
Solistid T 15.45-16.30
K 15.45-16.30
N 15.45-16.30
Kersti Aan aula/224
I klasside hobikoor E 08.15-09.00 Kersti Aan aula/224
8.a informaatika K 14.05-14.50 Rigne Znamenski 120
8.b informaatika E 15.00-15.45 Rigne Znamenski 120
8.c informaatika K 8.15-9.00 Rigne Znamenski 120
Loodusring T 14.10-15.10 Kaupo Järviste 222
Loodussõprade ring 5.-7. klass K 16.00-17.30 Karl Pütsepp 222
Bioloogiaring 8.-9. kl E 16.00-17.30 Karl Pütsepp 222
Meediaring 5.-9. kl T 15.00-16.30 Karl Pütsepp 222
1.b lugemispesa K 12-15-13.00 Ülle Ruul 303
1.a majandusring K 12.15-13.00
vaheldumisi KIVA tunniga
Malle Pehk 302
2.d lugemispesa R 12.15-13.00 Viivika Keskküla 308
4.c lugemispesa N 13.10-13.55
vaheldumisi KIVA tunniga
Lersti Loim 206
Politoloogia N 15.00-17.00 Tiiu Laan 109, 120
Ettevõtlusring K 15.00-17.00 Tiiu Laan 109
Laskering K 15.45-15.45, N 14.00-15.30 Uudo Limak jõusaal
Puhkpilliorkester T 15.00-15.45 Gunnar Pettaig orkestriruum
4. klasside liiklusring E 14.00-15.00 Liina Lüüs, Merili Tammisaar 208
4. klasside liiklusring N 15.00-16.00 Liina Lüüs, Merili Tammisaar 208
NutiLabor 1.-3. klassile T 16.30-17.30 (alates 13.10.15) Kateriina Keres 124
NutiLabor 4.-6. klassile T 17.30-18.30 (alates 13.10.15) Kateriina Keres 124