Tartu Tamme Kooli huviringid 2019/2020

Koolisisesed ringid

Registreerida saab ringijuhendaja meiliaadressil, mis on lisatud nime juurde. Registreerida saab ka otse ringijuhendaja juures.
RingijuhtAeg
(algus- ja lõpuaeg)
TunnidRingSihtrühmKoht
Kersti AanN 13.15-14.00
12.09.2019-09.06.2020
1Muusikaring2.abc klass225
Kersti AanE 08.15-09.00
09.09.2019-09.06.2020
1Muusikaring4.b klass225
Kersti AanK 15.00-15.45
09.09.2019-09.06.2020
1Solistid4. ja 5. klass225
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
T 08.15.09.00
10.09.2019-31.05.2020
1Poistekoor (I häälerühm)2.c, 3.c, 4.c, 5.c, 6.c, 7.c klass311/aula
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
N 14.10-14.55
10.09.2019-31.05.2020
1 Poistekoor (II häälerühm)2.c, 3.c, 4.c, 5.c, 6.c, 7.c klass311/aula
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
K 12.20-13.05
11.09.2019-26.05.2020
12.c klassi koor2.c klass223
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
T 14.10-14.55
10.09.2019-13.04.2020
1"Prints ja kerjus" laulupartiide õppimise ring1.-8. klass311
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
T 15.00-15.45
10.09.2019-08.06.2020
1Solistid5.-9. klass311
Mariann VirkhausenT 08.15-09.00
R 13.15-14.00
03.09.2019-09.06.2020
2Mudilaskoor2.c, 3.c, 4.c klass (tüdrukud)223
Mariann VirkhausenT 14.10-14.55
N 14.10-14.55
03.09.2019-09.06.2020
2Lastekoor 5.c, 6.c, 7.c klass (tüdrukud)223
Mariann VirkhausenT 13.15-14.00
09.09.2019-09.06.2020
1Hobikoor 4.a, 4.b, 4.d, 4.e klass223
Gunnar Pettaig
gunnar.pettaig@gmail.com
T 15.00-15.45
02.09.2019-09.06.2020
1Kooliorkester3.-9. klassaula
Merike Pedaste
pedaste@tamme.tartu.ee
E 15.00-16.35
N 15.00-15.45
01.10.2019-09.06.2020
3Ansambel-orkester1.-9. klassaula
Tiina ToodingK 14.10-15.45
N 15.00-16.35
04.09.2019-30.04.2020
4Näitering (ettevalmistus "Prints ja kerjus" etenduseks)4.b ja 8.c klassaula
Kersti LoimK 14.10-15.45
N 15.00-16.35
04.09.2019-30.04.2020
4Näitering (ettevalmistus "Prints ja kerjus" etenduseks)4.b ja 8.c klassaula
Ülle Ruul
ylle@tamme.tartu.ee
K 13.15-14.00
04.09.2019-09.06.2020
1Lugemispesa1.c klassSuur kaar 53
Külli KaroE 13.15-14.00
02.09.2019-09.06.2020
1Lugemispesa3.d klass308
Liina Ansberg, Piret Laanesoo
liinal@tamme.tartu.ee, piret@tamme.tartu.ee
T 15.00-16.30
02.09.2019-31.05.2020
2T.O.R.E6.-9. klass311
Monika Väärt
monika@tamme.tartu.ee
T 15.00-16.30
24.09.2019-09.06.2020
2Kunstiring 3.-4. klass310
Anneli Nellis
anneli@tamme.tartu.ee
R 08.15-09.00
06.09.2019-31.05.2020
1Matemaatika ring9.a ja 9.b klass105
Urmas Buhvestov
urmas@tamme.tartu.ee
http://bit.do/ttk-graafika
K 17.00-18.30
02.10.2019-29.05.2020
2Arvutigraafika 4.-6. klass120
Tiina Mandel
http://bit.do/TTK
E 14.10-14.55
16.09.2019-29.05.2020
1RobootikaalgajadSuur kaar 53
Tiina Mandel
http://bit.do/TTK
E 15.00-15.45
16.09.2019-29.05.2020
1RobootikakesktaseSuur kaar 53
Kateriina Keres
http://bit.do/TTK
T 12.20-13.05
24.09.2019-31.05.2020
1RobootikaalgajadSuur kaar 53
Kateriina Keres
http://bit.do/TTK
T 13.15-13.55
24.09.2019-31.05.2020
1RobootikaalgajadSuur kaar 53
Kateriina Keres
http://bit.do/TTK
K 14.10-14.55
24.09.2019-31.05.2020
1RobootikaalgajadSuur kaar 53
Kateriina Keres
http://bit.do/TTK
T 14.10-14.55
24.09.2919-31.05.2020
1RobootikakesktaseSuur kaar 53
Kateriina Keres
http://bit.do/TTK
T 15.00-15.45
24.09.2919-31.05.2020
1RobootikakesktaseSuur kaar 53
Kateriina Keres
http://bit.do/TTK
K 15.00-16.35
24.09.2019-31.05.2020
2Robootikaedasijõudnud120
Uudo LimakE 15.00-15.45
02.09.2019-31.05.2020
1Laskmise meistriklass5.-9. klassjõusaal
Uudo LimakT 15.00-16.30
N 15.00-16.30
02.09.2019-31.05.2020
3Laskmine5.-9. klassjõusaal
Reet PalgeT 15.30-17.00 K 15.00-16.30
10.09.2019-09.06.2020
4Akrobaatika1.-9. klassvõimla
Aigar Kukk
aigar@tamme.tartu.ee
53411299
R 15.00-15.45
06.09.2019-09.06.2020
1Pallimängud1.-5. klassvõimla
Aigar Kukk
aigar@tamme.tartu.ee
53411299
R 15.45-16.30
06.09.2019-09.06.2020
1Pallimängud6.-9. klassvõimla
Aigar Kukk
aigar@tamme.tartu.ee
53411299
T 15.00-16.30
10.09.2019-02.06.2020
2TV 10 olümpiastarti ettevalmistus3.-6. klassTamme staadion
Tiina Tooding
tooding@tamme.tartu.ee
E 15.00-15.45
09.09.2019-07.06.2020
1Tähelepanu, start!
(huviring täitunud)
2.-5. klassvõimla
 

Tasulised ringid

Ringijuhid jagavad infolehti ning klassijuhatajad saadavad lapsevanematele meilitsi need edasi. Infot saab huviringi pakkuja kodulehelt või meiliaadressilt.
RingijuhtAeg
(algus- ja lõpuaeg)
TunnidRingSihtrühmKoht
Reet PalgeT 14.00-15.00
12.09.2019-31.05.2020
1Tüdrukute rütmika1.-5. klassvõimla
Tiina Tooding
Tartu Spordiselts Kalev
E 16.00-17.00
02.09.2029-20.06.2020
1"Kalev" kergejõustikutreeningud1.-4. klassvõimla
Tiina Tooding
Tartu Spordiselts Kalev
T 15.00-16.00
02.09.2019-20.06.2020
1"Kalev" kergejõustikutreeningud1.-4. klassTamme staadion
Svea Onno
Tartu Spordiselts Kalev

svea.onno@just.ee
529 1581
https://tartukalev.ee/spordialad/lauatennis
E 16.30-18.00
K 16.30-18.00
R 16.30-18.00
04.09.2019-31.05.2020
9Lauatennisaula