Tartu Tamme Kool on Tartu Tammelinnas asuv muusika- ja looduskallakuga põhikool. Kool asub Tammelinnas aadressil Tamme pst 24a alates 1964. aastast ja on Tartu Tamme Gümnaasiumi põhikooliosa õigusjärglane augustist 2015.

Tamme Kooli logo

Tamme pst 24a, Tartu linn, 50404 Tartu linn
Telefon: 746 1728
E-mail: kool@tamme.tartu.ee

 

Teadetetahvel

Tamme kooli neiu osales edukalt Euroopa noorteliiga võistlustel

Vilniuses toimunud Euroopa noorteliiga laskevõistlusel Polonia Cup esines edukalt Tamme Kooli 9. klassi õpilane Elerin Ross, kes saavutas oma vanuseklassis õhupüstoli harjutuses III koha. 

Elerin karikaga

11-12. jaanuaril Leedu pealinnas toimunud rahvusvahelisel laskevõistlusel osalesid kokku 8 riigi sportlased. Eesti koondise koosseisu kuulus ka Tamme Kooli laskeringi kasvandik Elerin Roos. Konkurents oli tihe ja Elerinil, kes kuulus Eesti koondisse esimest korda, vastutus suur. Laskeringi juhendaja Uudo Limaki sõnul oli Elerin tubli ja esines stabiilselt kõigis kolmes voorus. “Ta suutis otsustavatel hetkedel keskenduda ja see nii kõrge koha tõigi.” Nüüd algab ettevalmistus 23.veebruarist- 1. märtsini Wroclawis toimuvateks laskmise Euroopa meistrivõistlusteks, kus Elerin osaleb juba juunioride koondise liikmena. 

Uudo Limak