Tartu Tamme Kool

Õpetajate kõnetunnid ja konsultatsioonid

ÕpetajaKonsultatsioon õpilastele Kõnetunnid lapsevanematele
 AegKoht AegKoht
Kersti AanE 8.tund  K 8.tund  
Pille AasmäeE 7. tund kokkuleppel
Getriin AavisteE 8.tund 105 kokkuleppel
Karmen AdovkokkuleppelE 13.00-16.00 + kokkuleppel 227 
Liina Ansbergkokkuleppelkokkuleppel
Mare Häidbergkokkuleppelkokkuleppel
Lea Inselberg    
Sigrit JermoškinE 8. tund 118 kokkuleppel
Kaupo Järviste  kokkuleppel
Liis Kaasikkokkuleppelkokkuleppel
Anti KadajaneN 6. tund  kokkuleppel
Kristi KadakE 8. tund 108 K 12.20-13.00 110 
Külli Karokokkuleppelkokkuleppel
Katri KekorainenK 13.15-14.00 või kokkuleppel  kokkuleppel
Kaja KihoE 8.tund 304 N 12.20-13.00 + kokkuleppel  
Liina KinkE 8. tund 122 kokkuleppel
Tiina Kirs    
Kristel KokN 8. tund 103 K 15.00-15.45 103 
Hiie KroonT. 8.tund 311 N. 13.15-14.00 ja kokkuleppel 224 
Aigar KukkR. 8. tund võimla/210 kokkuleppel
Paul Kunman    
Ines KurgE 8. tund 301 kokkuleppel
Tiiu Laan    
Lea Lanikokkuleppelkokkuleppel
Kersti LoimT 6. tund 206 kokkuleppel
Sigrid MadissonN 7. tund+ kokkuleppel  kokkuleppel
Kairi MöllerE 7. tund + kokkuleppel  kokkuleppel
Kadi Nahakokkuleppelkokkuleppel
Anneli NellisT 8.tund 105 kokkuleppel
Ave NigolT 7. tund  kokkuleppel
Margit NinnN 7. tund 111 E 9-10 110 
Ria NurkK 7. tund  + kokkuleppel 401 K 9.10 - 10.00, kokkuleppel  
Tiina Orgel2.c kokkuleppel,
4.a R 13.15-14.00,
5.a - R 13.15-14.00,
6.a kokkuleppel 
 kokkuleppel
Sirje PajuE. 14.00-16.30  kokkuleppel
Reet Palge    
Helen ParkerT 14.00-16.00 119 kokkuleppel
Helgi PauskarT 8. tund  kokkuleppel
Malle PehkT 15.00-15.45 302 kokkuleppel
Reesi Penukokkuleppelkokkuleppel
Anu PihlakE 7.tund 210 kokkuleppel
Reigo Pihlakkokkuleppellokkuleppel  
Piia RandK 8. tund käsitöö kokkuleppel
Ken Ratnik    
Vallo ReimaakokkuleppelE 13.00 - 16.00,
K 09.00 - 12.00 
 
Ülle ReinsonK 7. - 8. tund 106 kokkuleppel
Lisabet RoosK 6.tund 308 kokkuleppel
Ülle RuulE 6. tund + kokkuleppel 303 kokkuleppel
Katrin SildT 7. - 8.tund 106 kokkuleppel
Ly SiniväliN 7. ja 8. tund + kokkuleppel 222 kokkuleppel
Rigne ZnamenskiE 15.00 - 15.45 220 kokkuleppel
Külli TalpseppT 7. ja 8. tund 107 N 13.15 - 14.00 104A 
Sirje TammingE 8.tund 104 kokkuleppel
Tiina Toodingkokkuleppelkokkuleppel
Kristi TrummalN 7. tund  kokkuleppel
Maie Tuudeleppkokkuleppelkokkuleppel
Ingrid Urb  Kokkuleppe;l N. 8. tund  
Valentina UrbK 7.ja 8. tund T 9.10 - 10.00, kokkuleppel  
Anu UusmaaK 7. tund + kokkuleppel  kokkuleppel
Helena Veikekokkuleppelkokkuleppel
Anu ViigiT 7.30, N.8 tund + kokkuleppel  kokkuleppel
Tauri ViilT 7. ja 8. tund 104 N 10.15  
Kristina VillemsonN 8. tund ja kokkuleppel  N 10.00 kokkuleppel  
Mariann VirkhausenN.8.tund kokkuleppel  N.9.00 kokkuleppel