Tartu Tamme Kool

Õpetajate kõnetunnid ja konsultatsioonid

ÕpetajaKonsultatsioon õpilastele Kõnetunnid lapsevanematele
 AegKoht AegKoht
Kersti AanT. 15.45 224 vaheruum E 12.00  
Pille AasmäeT 6. tund  kokkuleppel
Karmen AdovkokkuleppelE 13.00-16.00  
Liina Ansbergkokkuleppelkokkuleppel
Mare Häidbergkokkuleppelkokkuleppel
Lea Inselbergkokkuleppelkokkuleppel
Sigrit JermoškinE 6. tund,
T 8. tund 
301 kokkuleppel
Kaupo Järvistekokkuleppelkokkuleppel
Anelle KaasikE 7. tund, R 7. tund 205 kokkuleppel
Liis Kaasikkokkuleppelkokkuleppel
Anti Kadajanekokkuleppelkokkuleppel
Kristi KadakK 8. tund 108 T 10.10-10.55 108 
Külli Karokokkuleppelkokkuleppel
Viivika KeskkülaT 8. tund 220 kokkuleppel
Kaja KihoT ja K 7. tund  kokkuleppel
Liina KinkE 8. tund  kokkuleppel
Tiina KirsK 7. tund 307 T 08.15-09.00 307 
Kristel KokT 8. tund 103 kokkuleppel
Hiie Kroon    
Aigar KukkR. 8 tund
R 9. tund 
210 kokkuleppel
Paul Kunmankokkuleppelkokkuleppel
Ines Kurgkokkuleppelkokkuleppel
Tiiu Laan    
Piret Laanesookokkuleppelkokkuleppel
Lea Lani    
Merli LeemetE 7. tund 118 kokkuleppel
Kersti LoimN 7. tund 206 kokkuleppel
Sigrid Madissoneelneval kokkuleppel K, N 7. tund 204 kokkuleppel
Kairi Möllereelneval kokkuleppel E 8. tund 125 kokkuleppel
Kadi NahaT 7. tund 208 kokkuleppel
Anneli NellisN 9. tund 105 K 09.10-09.55 104A 
Ave NigolE 1. tund ja 7. tund 207 kokkuleppel
Margit NinnT 7. tund 111 K 12.20-13.05  
Ria NurkK 7. tund + kokkuleppel 401   
Tiina OrgelK, N 6. tund 201 kokkuleppel
Arlete Padarkokkuleppelkokkuleppel T 13.15-14.00  
Sirje PajuT 8. ja 9. tund 219 N 12.20-13.05 104A 
Reet Palge  N 11.15-12.00 210 
Helen ParkerT 8. tund 119 kokkuleppel
Helgi PauskarN 6. tund 306 kokkuleppel
Malle PehkK 1. tund 302 T 13.15-14.00  
Reesi Penukokkuleppelkokkuleppel
Anu PihlakE 7. tund + kokkuleppel  T 11.15-12.00  
Reigo Pihlak    
Piia RandK 8. tund 112, käsitöö kokkuleppel
Vallo Reimaa    
Ülle Reinson    
Marilin RistheinE 7. tund SK2 E 11.15-12.00 Suur Kaar 53 
Ülle Ruul    
Margot SemilarskiE 8. tund 107 kokkuleppel
Katrin SildT 7. ja 8. tund 106 kokkuleppel
Ly SiniväliK 8. tund 222 kokkuleppel
Külli Talpsepp  E 12.20-13.05 107 
Silja TammiT 7. tund 304 kokkuleppel
Sirje Tamming    
Rael Tensonkokkuleppelkokkuleppel
Tiina Toodingkokkuleppelkokkuleppel
Kristi TrummalT 7. tund 210 kokkuleppel
Maie Tuudeleppkokkuleppel  
Ingrid Urbkokkuleppel  
Valentina UrbE 7. ja 8.tund 006 kokkuleppel
Helena Veikekokkuleppelkokkuleppel
Anu ViigiK 7.30, N 8.tund + kokkuleppel 125/122 kokkuleppel
Kristina VillemsonK 8. tund 222 kokkuleppel
Mariann VirkhausenR 8. tund kokkuleppel 223 kokkuleppel
Kadi VojevodovaK 7. tund 106 T 10.10-10.55 104A 
 AegKoht AegKoht