Tartu Tamme Kool

Tartu Tamme Kooli töötajad

Õpetajaained, ametvaheruum, koduklass(sise)telefonkonsultatsioon õpilastele
Kersti Aanmuusika   
Pille Aasmäeeripedagoog   
Karmen Adovõppealajuhataja227746 1730 (128)  
Liina AnsbergHEVKO,
9.a klassijuhataja
3135646 8009 (137) kokkuleppel
Urmas BuhvestovIT-juht123746 1728 (118) kokkuleppel
Veronika Eekinglise keel110 K 8. tund (119)
Sigrit Jermoškininglise keel,
8.c klassijuhataja
110 K 8. tund (118)
Kaupo Järvistehuvitav loodus221 kokkuleppel
Anelle Kaasikklassiõpetaja, inglise keel,
1.c klassijuhataja
121, 306 T 6.-7. tund (306)
Anneli Kaasikkunst310  
Anti Kadajaneeesti keel, kirjandus,
9.b klassijuhataja
227 kokkuleppel
Külli Karoklassiõpetaja, matemaatika,
6.d klassijuhataja
308 kokkuleppel (308)
Viivika Keskkülaloodusõpetus, inimeseõpetus, käsitöö ja kodundus,
8.d klassijuhataja
221 T 9. tund (222)
Kaja Kihoklassiõpetaja,
4.a klassijuhataja
304  
Liina Kinksaksa keel   
Tiina Kirsklassiõpetaja, eripedagoog,
5.c klassijuhataja
307 E 7.-8. tund (307)
Hiie Kroonmuusika311  
Aigar Kukkkehaline kasvatus210  
Paul Kunmantehnoloogiaõpetustehnoloogia klass  
Ines Kurgklassiõpetaja,
1.a klassijuhataja
   
Sirje Kurgpikapäevarühma kasvataja   
Maret Kuurakunst, käsitöö- ja kodundus310  
Riina Kõlametsmajandusjuhataja126746 1728 (112)  
Reet Laanraamatukogu juhatajaraamatukogu  
Tiiu Laanajalugu, ühiskonnaõpetus109  
Piret Laanesoosotsiaalpedagoog313513 2812 (137) kokkuleppel
Lea Laniklassiõpetaja,
2.c klassijuhataja
202  
Birgit Loikusotsiaalpedagoog313 kokkuleppel
Kersti Loimklassiõpetaja, inglise keel,
3.b klassijuhataja
   
Sigrid Madissonklassiõpetaja, vene keel,
3.a klassijuhataja
204 kokkuleppel
Minna Marleen Meremaainglise keel   
Kairi Möllerfüüsika ja loodusained,
9.c klassijuhataja
124 E 14.30-16.30 (125)
Kadi Nahahuviringide kordinaator, klassiõpetaja, saksa keel,
3.d klassijuhataja
   
Anneli Nellismatemaatika,
7.e klassijuhataja
104A, 105 T 7.-8. tund (105)
Marge Neltsasjuhiabikantselei (111)  
Ave Nigolklassiõpetaja, inglise keel,
3.c klassijuhataja
  E 7. tund (207)
Margit Ninneesti keel, kirjandus,
8.a klassijuhataja
110 E 7. tund, N 7. tund (111)
Ria Nurkvene keel401/124  
Tiina Orgelklassiõpetaja, huvitav loodus,
2.a klassijuhataja
SK1  
Arlete Padareripedagoog, vene keel   
Sirje Pajuinglise keel110 E 7. tund, N 8. tund (219)
Helgi Pauskarklassiõpetaja,
5.b klassijuhataja
   
Malle Pehkklassiõpetaja,
1.b klassijuhataja
   
Reesi Penupsühholoog402 kokkuleppel
Gunnar Pettaigringijuht (orkester)   
Reigo Pihlakkehaline kasvatus,
8.b klassijuhataja
210  
Joosep Pilliroogtehnoloogiaõpetustehnoloogia klass  
Gady Pähklemäeinformaatika, ajaluguõpetajate tuba  
Piia Randkäsitöö ja kodundus115  
Kärt Rebanekehaline kasvatus210  
Vallo Reimaadirektor  (101)  
Ülle Reinsonmatemaatika104a  
Marilin Ristheinklassiõpetaja, inglise keel,
4.b klassijuhataja
205 T 6. tund (205)
Ülle Ruulklassiõpetaja,
4.c klassijuhataja
303  
Eliise Saskakehaline kasvatus210  
Margot Semilarskimatemaatika,
7.a klassijuhataja
104a T 7.-8. tund (107)
Katrin Sildmatemaatika,
7.c klassijuhataja
104a, 107 N 8. tund (107)
Ly Sinivälibioloogia, loodusõpetus,
5.d klassijuhataja
221 T 7.-8. tund (222)
Meelis Sulgtehnoloogiaõpetustehnoloogia klass  
Signe Söömereesti keel ja kirjandus,
9.d klassijuhataja
110 K 15.00-16.00 (108)
Rigne Znamenskigeograafia, loodusõpetus, informaatika,
5.a klassijuhataja
221 E 7. tund (220)
Külli Talpseppmatemaatika104a  
Silja Tammiklassiõpetaja,
1.d klassijuhataja
   
Sirje Tammingajalugu, ühiskonnaõpetus104a  
Rael Tensonmatemaatika,
7.d klassijuhataja
104a T 8.tund (106)
Tiina Toodingkehaline kasvatus, inimese õpetus,
6.c klassijuhataja
210  
Kristi Trummalkehaline kasvatus210  
Maie Tuudeleppklassiõpetaja,
2.b klassijuhataja
SK2  
Ingrid Urbsaksa keel122  
Valentina Urbvene keel   
Helena Veikeeripedagoog300, 007 N 7.tund (300)
Anu Viigikeemia124 T 7.30, N 8. tund + kokkuleppel (125)
Kristina Villemsongeograafia, loodusõpetus, informaatika,
6.b klassijuhataja
221 E 15.15-16.00 (223)
Mariann Virkhausenmuusika223 kokkuleppel (223)
Kadi Vojevodovamatemaatika,
7.b klassijuhataja
104a K 7. tund ja kokkuleppel (105)
Monika Väärtkunst, huvijuht,
6.a klassijuhataja
228  

Antud leheküljel oleva info kasutamine masspostituste tarbeks ei ole lubatud.