Tartu Tamme Kool

Tartu Tamme Kooli töötajad

Kõikidel õpetajatel on eposti aadress kujul Eesnimi.Perekonnanimi@tamme.tartu.ee, kus täpitähed on asendatud täppideta tähtedega.

Õpetajaained, ametvaheruum, koduklasstelefonkonsultatsioon õpilastele kõneaeg vanematele
Kersti Aanmuusika223/224 E 8.tundK 8.tund
Pille Aasmäeeripedagoog7 E 7. tund (7)kokkuleppel
Getriin Aavistematemaatika104A E 8.tund (105)kokkuleppel
Karmen Adovõppealajuhataja226746 1730  kokkuleppelE 13.00-16.00 + kokkuleppel (226)
Liina Ansbergsotsiaalpedagoog,
9.b klassijuhataja
31356468009  kokkuleppelkokkuleppel
Urmas BuhvestovIT-juht123746 1728    
Mare Häidbergsotsiaalpedagoog313   
Lea Inselbergkunst,
5.a klassijuhataja
310   
Sigrit Jermoškininglise keel118 E 8. tund (118)kokkuleppel
Merike Järvamägihuvijuht227   
Kaupo Järvistebioloogia221  kokkuleppel
Liis Kaasikhuvijuht227   
Anti Kadajaneeesti keel, kirjandus226 N 6. tundkokkuleppel
Kristi Kadakeesti keel, kirjandus, inimeseõpetus,
7.d klassijuhataja
108, 110 E 8. tund (108)K 12.20-13.00 (110)
Külli Karoklassiõpetaja, matemaatika,
2.d klassijuhataja
208 kokkuleppelkokkuleppel
Katri Kekorainenklassiõpetaja,
4.d klassijuhataja
305 K 13.15-14.00 või kokkuleppelkokkuleppel
Kaja Kihoklassiõpetaja,
4.c klassijuhataja
304 E 8.tund (304)N 12.20-13.00 + kokkuleppel
Liina Kinksaksa keel,
8.d klassijuhataja
122, 121 E 8. tund (122)kokkuleppel
Tiina Kirsklassiõpetaja, eripedagoog,
1.c ja 5.c klassijuhataja
307   
Kristel Kokinglise keel,
6.a klassijuhataja
103, 110 N 8. tund (103)K 15.00-15.45 (103)
Hiie Kroonmuusika,
5.d klassijuhataja
311 T. 8.tund (311)N. 13.15-14.00 ja kokkuleppel (223/224 vahe)
Aigar Kukkkehaline kasvatus,
9.b klassijuhataja
210   
Paul Kunmantöö- ja tehnoloogiaõpetustehnoloogia   
Ines Kurgklassiõpetaja,
1.a klassijuhataja
301 E 8. tund (301)kokkuleppel
Sirje Kurgraamatukoguhoidja, pikapäevarühma kasvatajaraamatukogu   
Riina Kõlametsmajandusjuhataja126746 1728    
Reet Laanraamatukogu juhatajaraamatukogu   
Tiiu Laanajalugu, ühiskonnaõpetus, karjäärikoordinaator121   
Piret Laanesoosotsiaalpedagoog313   
Lea Laniklassiõpetaja,
2.a klassijuhataja
202 kokkuleppelkokkuleppel
Kersti Loimklassiõpetaja, inglise keel,
3.b klassijuhataja
206 T 6. tund (206)kokkuleppel (206)
Sigrid Madissonklassiõpetaja,
3.a klassijuhataja
204 N 7. tund+ kokkuleppelkokkuleppel
Kairi Möllerfüüsika ja loodusained125   
Kadi Nahaklassiõpetaja,
3.e klassijuhataja
208 kokkuleppel (208)kokkuleppel (208)
Anneli Nellismatemaatika,
8.b klassijuhataja
105 T 8.tund (105)kokkuleppel
Marge Neltsasjuhiabi102   
Ave Nigolklassiõpetaja,
3.d klassijuhataja
207 T 7. tundkokkuleppel
Margit Ninneesti keel, kirjandus,
7.e klassijuhataja
111, 110 N 7. tund (111)E 9-10 (110)
Ria Nurkvene keel,
8.a klassijuhataja
401, 124 K 7. tund  + kokkuleppel (401)K 9.10 - 10.00, kokkuleppel
Tiina Orgelklassiõpetaja,
2.c klassijuhataja
201 2.c kokkuleppel,
4.a R 13.15-14.00,
5.a - R 13.15-14.00,
6.a kokkuleppel
kokkuleppel
Sirje Pajuinglise keel219, 104A E. 14.00-16.30kokkuleppel
Reet Palgekehaline kasvatus210   
Helgi Pauskarklassiõpetaja,
1.b klassijuhataja
306 T 8. tundkokkuleppel (306)
Malle Pehkklassiõpetaja,
1.d klassijuhataja
302 T 15.00-15.45 (302)kokkuleppel (302)
Reesi Penupsühholoog402 kokkuleppelkokkuleppel
Gunnar Pettaigringijuht (orkester)orkestriruum   
Anu Pihlakkehaline kasvatus210   
Reigo Pihlakkehaline kasvatus,
9.c klassijuhataja
210   
Piia Randkäsitöö ja kodunduskäsitöö K 8. tund (käsitöö)kokkuleppel
Ken Ratniktehnoloogiatehnoloogia   
Vallo Reimaadirektor101   
Ülle Reinsonmatemaatika106, 104A K 7. - 8. tund (106)kokkuleppel
Lisabet Roosalgklassid,
4.a klassijuhataja
308 K 6.tund (308)kokkuleppel (308)
Ülle Ruulklassiõpetaja,
4.b klassijuhataja
303 E 6. tund + kokkuleppel (303)kokkuleppel (303)
Katrin Sildmatemaatika,
6.c klassijuhataja
104A T 7. - 8.tund (106)kokkuleppel
Ly Sinivälibioloogia,
6.b klassijuhataja
222, 221 N 7. ja 8. tund + kokkuleppel (222)kokkuleppel
Rigne Znamenskigeograafia, loodusõpetus, informaatika,
5.b klassijuhataja
220, 221 E 15.00 - 15.45 (220)kokkuleppel
Külli Talpseppmatemaatika,
7.a klassijuhataja
107, 104A T 7. ja 8. tund (107)N 13.15 - 14.00 (104A)
Sirje Tammingajalugu, ühiskonnaõpetus,
9.a klassijuhataja
104, 104A E 8.tund (104)kokkuleppel
Tiina Toodingkehaline kasvatus, inimese õpetus,
7.c klassijuhataja
210   
Kristi Trummalkehaline kasvatus, inimese õpetus,
8.e klassijuhataja
124 E 7. tund + kokkuleppelkokkuleppel
Maie Tuudeleppklassiõpetaja,
2.b klassijuhataja
203   
Ingrid Urbsaksa keel121  Kokkuleppe;l N. 8. tund
Valentina Urbvene keel,
8.c klassijuhataja
006, 124 K 7.ja 8. tund (6)T 9.10 - 10.00, kokkuleppel
Anu Uusmaaklassiõpetaja,
3.c klassijuhataja
205 K 7. tund + kokkuleppelkokkuleppel
Helena Veikeeripedagoog300 kokkuleppelkokkuleppel
Anu Viigikeemia, füüsika125, 124 T 7.30, N.8 tund + kokkuleppelkokkuleppel
Tauri Viilmatemaatika104A T 7. ja 8. tund (104)N 10.15
Kristina Villemsongeograafia, loodusõpetus, haridustehnoloog,
7.b klassijuhataja
222, 221 N 8. tund ja kokkuleppelN 10.00 kokkuleppel
Mariann Virkhausenmuusika223/224 N.8.tund kokkuleppelN.9.00 kokkuleppel

Antud leheküljel oleva info kasutamine masspostituste tarbeks ei ole lubatud.