Tartu Tamme Kooli töötajad

Õpetajaained, ametvaheruum, koduklasstelefonkonsultatsioon õpilastele kõneaeg vanematele
Kersti Aanmuusika224 T. 15.45 (224 vaheruum)E 12.00
Pille Aasmäeeripedagoog007 T 6. tundkokkuleppel
Karmen Adovõppealajuhataja227746 1730  kokkuleppelE 13.00-16.00
Liina AnsbergHEVKO,
9.e klassijuhataja
3135646 8009  kokkuleppelkokkuleppel
Urmas BuhvestovIT-juht123746 1728    
Mare Häidbergsotsiaalpedagoog313523 1905  kokkuleppelkokkuleppel
Lea Inselbergkunst310 kokkuleppelkokkuleppel
Asso Inttehnoloogiaõpetustehnoloogia   
Sigrit Jermoškininglise keel,
6.a klassijuhataja
301 E 6. tund,
T 8. tund (301)
kokkuleppel
Kaupo Järvistebioloogia221 kokkuleppelkokkuleppel
Anelle Kaasikklassiõpetaja,
4.c klassijuhataja
205 E 7. tund, R 7. tund (205)kokkuleppel
Liis Kaasikhuvijuhthuvijuhi ruum kokkuleppelkokkuleppel
Anti Kadajaneeesti keel, kirjandus,
6.b klassijuhataja
227 kokkuleppelkokkuleppel
Kristi Kadakeesti keel, kirjandus, inimeseõpetus,
8.d klassijuhataja
108, 110 K 8. tund (108)T 10.10-10.55 (108)
Külli Karoklassiõpetaja, matemaatika,
3.d klassijuhataja
308 kokkuleppelkokkuleppel
Viivika Keskkülaloodusõpetus, käsitöö ja kodundus, geograafia,
5.d klassijuhataja
221 T 8. tund (220)kokkuleppel
Kaja Kihoklassiõpetaja,
1.a klassijuhataja
304 T ja K 7. tundkokkuleppel
Liina Kinksaksa keel,
9.d klassijuhataja
122, 121 E 8. tundkokkuleppel
Tiina Kirsklassiõpetaja, eripedagoog,
2.c klassijuhataja
307 K 7. tund (307)T 08.15-09.00 (307)
Kristel Kokinglise keel,
7.a klassijuhataja
103, 110 T 8. tund (103)kokkuleppel
Hiie Kroonmuusika,
6.d klassijuhataja
311   
Aigar Kukkkehaline kasvatus210 R. 8 tund
R 9. tund (210)
kokkuleppel
Paul Kunmantöö- ja tehnoloogiaõpetustehnoloogia kokkuleppelkokkuleppel
Ines Kurgklassiõpetaja,
2.a klassijuhataja
305 kokkuleppelkokkuleppel
Sirje Kurgraamatukoguhoidja, pikapäevarühma kasvatajaraamatukogu   
Riina Kõlametsmajandusjuhataja126746 1728    
Reet Laanraamatukogu juhatajaraamatukogu   
Tiiu Laanajalugu, ühiskonnaõpetus, karjäärikoordinaator121   
Piret Laanesoosotsiaalpedagoog313513 2812  kokkuleppelkokkuleppel
Lea Laniklassiõpetaja,
3.a klassijuhataja
202   
Merli Leemetinglise keel, inimeseõpetus,
5.c klassijuhataja
118, 123 E 7. tund (118)kokkuleppel
Kersti Loimklassiõpetaja, inglise keel,
4.b klassijuhataja
206 N 7. tund (206)kokkuleppel
Sigrid Madissonklassiõpetaja,
4.a klassijuhataja
204 eelneval kokkuleppel K, N 7. tund (204)kokkuleppel
Kairi Möllerfüüsika ja loodusained,
6.c klassijuhataja
124 eelneval kokkuleppel E 8. tund (125)kokkuleppel
Kadi Nahaklassiõpetaja,
4.e klassijuhataja
208 T 7. tund (208)kokkuleppel
Anneli Nellismatemaatika,
9.b klassijuhataja
105, 104A N 9. tund (105)K 09.10-09.55 (104A)
Marge Neltsasjuhiabi102   
Ave Nigolklassiõpetaja,
4.d klassijuhataja
207 E 1. tund ja 7. tund (207)kokkuleppel
Margit Ninneesti keel, kirjandus,
8.e klassijuhataja
111, 110 T 7. tund (111)K 12.20-13.05
Ria Nurkvene keel,
9.a klassijuhataja
401, 124 K 7. tund + kokkuleppel (401) 
Tiina Orgelklassiõpetaja,
3.c klassijuhataja
201 K, N 6. tund (201)kokkuleppel
Arlete Padareripedagoog-logopeed  kokkuleppelkokkuleppel T 13.15-14.00
Sirje Pajuinglise keel219, 104A T 8. ja 9. tund (219)N 12.20-13.05 (104A)
Reet Palgekehaline kasvatus210  N 11.15-12.00 (210)
Helen Parkeringlise keel,
6.d klassijuhataja
110, 119 T 8. tund (119)kokkuleppel
Helgi Pauskarklassiõpetaja,
2.b klassijuhataja
306 N 6. tund (306)kokkuleppel
Malle Pehkklassiõpetaja,
2.d klassijuhataja
302 K 1. tund (302)T 13.15-14.00
Reesi Penupsühholoog402 kokkuleppelkokkuleppel
Gunnar Pettaigringijuht (orkester)orkestriruum   
Anu Pihlakkehaline kasvatus210 E 7. tund + kokkuleppelT 11.15-12.00
Reigo Pihlakkehaline kasvatus,
5.b klassijuhataja
210   
Piia Randkäsitöö ja kodunduskäsitöö K 8. tund (112, käsitöö)kokkuleppel
Siim Reedotehnoloogiaõpetus113   
Vallo Reimaadirektor101   
Ülle Reinsonmatemaatika106, 104A   
Marilin Ristheinklassiõpetaja,
1.b klassijuhataja
SK2 E 7. tund (SK2)E 11.15-12.00 (Suur Kaar 53)
Ülle Ruulklassiõpetaja,
1.c klassijuhataja
303   
Eliise Saskakehaline kasvatus210   
Margot Semilarskimatemaatika104A E 8. tund (107)kokkuleppel
Katrin Sildmatemaatika,
7.c klassijuhataja
104A T 7. ja 8. tund (106)kokkuleppel
Ly Sinivälibioloogia,
7.b klassijuhataja
222, 221 K 8. tund (222)kokkuleppel
Meelis Sulgtehnoloogiaõpetus113   
Külli Talpseppmatemaatika,
8.a klassijuhataja
107, 104A  E 12.20-13.05 (107)
Silja Tammiklassiõpetaja,
5.a klassijuhataja
304, 310 T 7. tund (304)kokkuleppel
Sirje Tammingajalugu, ühiskonnaõpetus104, 104A   
Rael Tensoninformaatika104A, 120 kokkuleppelkokkuleppel
Tiina Toodingkehaline kasvatus, inimese õpetus,
8.c klassijuhataja
210 kokkuleppelkokkuleppel
Kristi Trummalkehaline kasvatus, inimese õpetus,
9.e klassijuhataja
210 T 7. tund (210)kokkuleppel
Maie Tuudeleppklassiõpetaja,
3.b klassijuhataja
203 kokkuleppel 
Ingrid Urbsaksa keel121 kokkuleppel 
Valentina Urbvene keel,
9.c klassijuhataja
006, 124 E 7. ja 8.tund (006)kokkuleppel
Helena Veikeeripedagoog300 kokkuleppelkokkuleppel
Anu Viigikeemia, loodusõpetus125, 124 K 7.30, N 8.tund + kokkuleppel (125/122)kokkuleppel
Sven-Erik Viiratehnoloogiaõpetus113   
Kristina Villemsongeograafia, loodusõpetus, haridustehnoloog,
8.b klassijuhataja
222, 221 K 8. tund (222)kokkuleppel
Mariann Virkhausenmuusika224 R 8. tund kokkuleppel (223)kokkuleppel
Kadi Vojevodovamatemaatika104A K 7. tund (106)T 10.10-10.55 (104A)

Kõikidel õpetajatel on eposti aadress kujul Eesnimi.Perekonnanimi@tamme.tartu.ee, kus täpitähed on asendatud täppideta tähtedega.

Antud leheküljel oleva info kasutamine masspostituste tarbeks ei ole lubatud.