Tartu Tamme Kool

Tartu Tamme Kooli huviringid 2022/2023

Koolisisesed ringid

Registreerida saab ringijuhendaja meiliaadressil, mis on lisatud nime juurde. Registreerida saab ka otse ringijuhendaja juures.
Täpsustused peaksid selgeks olema nädala lõpuks.
RingijuhtAeg
(algus- ja lõpuaeg)
TunnidRingSihtrühmKoht
Urmas Buhvestov
urmas@tamme.tartu.ee
https://tamme.tartu.ee/~urmas/arvutigraafika/
T 15.00-16.20
27.09.2022-16.05.2023
2Arvutigraafika 5.-8. klass120
Urmas Buhvestov
urmas@tamme.tartu.ee
https://tamme.tartu.ee/~urmas/valgus2022/
N 15.00-16.30
29.09.2022-18.05.2023
2Valgusring 6.-7. klass120/aula
Urmas Buhvestov
urmas@tamme.tartu.ee
T 16.30-17.50
27.09.2022-16.05.2023
2Programmeerimise ring 5.-8. klass120
Kersti Aan
kerstia@tamme.tartu.ee
T 14.10-14.55
N 14.10-14.55
01.09.2022-31.05.2022
2Noortekoor7.c, 8.c ja 9.c klass225/aula
Mariann Virkhausen
mariann@tamme.tartu.ee
T 08.15-09.00
R 13.15-14.00
06.09.2022-31.05.2023
2Mudilaskoor2.c, 3.c, 4.c klass (tüdrukud)223/aula
Mariann Virkhausen
mariann@tamme.tartu.ee
T 14.10-14.55
N 14.10-14.55
06.09.2022-31.05.2023
2Lastekoor 4.c, 5.c, 6.c klass (tüdrukud)223/aula
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
E 12.20-13.05
05.09.2022-31.05.2023
12.c klassi poistekoor2.c klass311
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
T 08.15-9.00 N 14.10-14.55
06.09.2022-31.05.2023
2Poistekoor2.c, 3.c, 4.c, 5.c, 6.c klass (poisid)aula
Sigrid MadissonR 12.20-13.05
09.09.2022-31.05.2023
1Lugemispesa3.a klass204
Kersti LoimT 13.15-14.00
06.09.2022-31.05.2023
1Lugemispesa3.b klass206
Ave NigolK 08.15-09.00
05.09.2022-31.05.2023
1Lugemispesa3.c klass207
Kadi NahaK 12.20-13.05
07.09.2022-31.05.2023
1Lugemispesa3.d klass208
Lea LaniT 13.15-14.00
06.09.2022-31.05.2023
1Lugemispesa2.c klass202
Ines KurgN 12.20-13.05
08.09.2022-31.05.2023
2 korda kuusLugemispesa1.a klassSuur kaar 53
Malle PehkK 12.20-13.05
07.09.2022-31.05.2023
2 korda kuusLugemispesa1.b klassSuur kaar 53
Anelle KaasikT 12.20-13.05
06.09.2022-31.05.2023
2 korda kuusLugemispesa1.c klass306
Silja TammiR 11.15-12.00
09.09.2022-31.05.2023
2 korda kuusLugemispesa1.d klassSuur kaar 53
Eliise Reitsak
eliisereitsak@gmail.com
K 19.00-20.30
05.10.2022-31.05.2023
2Näitering4.-7. klassaula
Gady Pähklemäe
gadypm@tamme.tartu.ee
K 13.15-14.00
07.09.2022-31.05.2023
1Robootika (algajad I)1.b klassSuur kaar 53
Gady Pähklemäe
gadypm@tamme.tartu.ee
R 12.20-13.05
07.09.2022-31.05.2023
1Robootika (algajad II)1.c klass306
Gady Pähklemäe
gadypm@tamme.tartu.ee
K 14.10-14.55
09.09.2022-31.05.2023
1Robootika (algajad III)1.d klassSuur kaar 53
Gady Pähklemäe
gadypm@tamme.tartu.ee
R 13.15-14.00
09.09.2022-31.05.2023
1Robootika (algajad IV)1.a klassSuur Kaar 53
Gady Pähklemäe
gadypm@tamme.tartu.ee
R 15.00-16.30
09.09.2022-31.05.2023
2Robootika (edasijõudnud Robotexile minejad)4.-9. klass120
Gady Pähklemäe
gadypm@tamme.tartu.ee
K 15.00-15.45
05.10.2022-31.05.2023
1Robootika (kesktase I)2.-3. klass120
Meelis Sulg
meelis@tamme.tartu.ee
T 15.00-16.30
04.10.2022-31.05.2023
2Tehnoloogia huviring4.-9. klasstehnoloogiaklass
Maili MetsaluikK 18.30-20.15
21.09.2022-31.05.2023
2Tehnika-alane huviring
HK Unicorn Squad (kohtade arv täitunud)
6. klass (tüdrukud)201
Tiina Tooding
Kristi Trummal

5531853
N 15.00-15.45
15.09.2022-31.05.2023
1Tähelepanu, start! (kohtade arv täitunud)1.-5. klassvõimla
Tiina Tooding
5531853
T 15.00-15.45
09.09.2022-31.05.2023
1TV10 olümpiastarti ettevalmistus (kohtade arv täitunud)3.-6. klassTamme staadion
Aigar Kukk
aigar@tamme.tartu.ee
53411299
T 15.00-16.30
09.09.2022-31.05.2023
2TV10 olümpiastarti ettevalmistus (kohtade arv täitunud)3.-6. klassTamme staadion
Aigar Kukk
aigar@tamme.tartu.ee
53411299
R 15.00-15.45
09.09.2022-31.05.2023
1Pallimängud2.-4. klassvõimla
Aigar Kukk
aigar@tamme.tartu.ee
53411299
R 15.45-16.30
09.09.2022-31.05.2023
1Pallimängud5.-8. klassvõimla
Uudo Limak
53307867
E 14.00-16.00 K 14.00-16.00 R 15.00-16.00
01.09.2022-31.05.2023
5Laskmine 5.-9. klassjõusaal
Kaisa Meus
kaisameus@gmail.com
56966576
https://kodututred.ee/
kokkuleppel
05.09.2022-13.06.2023
1Kodutütred3.-5. klassTartu malev
Juhendaja täpsustamiselK 18.00-19.00
täpsustamisel-täpsustamisel
1Noorkotkad3.-6. klasstäpsustamisel
 

Tasulised ringid

Ringijuhid jagavad infolehti ning klassijuhatajad saadavad lapsevanematele meilitsi need edasi. Infot saab huviringi pakkuja kodulehelt või meiliaadressilt.
RingijuhtAeg
(algus- ja lõpuaeg)
TunnidRingSihtrühmKoht
Svea Onno
Tartu Spordiselts Kalev

svea.onno@just.ee
529 1581
https://tartukalev.ee/treenerid/svea-onno
E 16.30-19.00
K 16.30-19.00
R 16.00-17.30
05.09.2022-31.05.2023
LauatennisTartu Tamme Kool
aula
Tiina Tooding
Tartu Spordiselt Kalev

https://www.tartukalev.ee/liitumine-ja-info
E 15.00-16.00
T 15.00-16.00
05.09.2022-13.06.2023
2Kergejõustik1.-4. klassTamme staadion
võimla
Reti Väärt
reti5@hotmail.com
56467550
T 15.00-15.45
20.09.2022-31.05.2023
1Saalihoki2.-4. klassTartu Tamme Kool
võimla
Liina Vähi
Tartu Ülikooli Korvapllikool

liina.vhi@gmail.com
T 16.00-17.00
N 16.00-17.00
12.09.2022-31.05.2023
2Korvpall1.-3. klassTartu Tamme Kool
võimla
Katariina Mäll
Ujumise Spordiklubi

katariina@ujumine.ee
https://ujumine.ee/et/trennid/
T 17.30-18.30 K 17.30-18.30
04.10.2022-31.05.2023
2Ujumine 1.-3. klassTartu Tamme Kool
ujula
Katariina Mäll
Ujumise Spordiklubi

katariina@ujumine.ee
https://ujumine.ee/et/trennid/
T 16.30-17.30 K 16.30-17.30
04.10.2022-31.05.2023
2Ujumine 4.-6. klassTartu Tamme Kool
ujula
Klarika Varik
372 521 9440
https://www.bhaktistudio.ee/
K 13.30-14.15
14.09.2022-31.05.2023
1Lastejooga1.-4. klassTammelinna raamatukogu tegevustuba
Sander Truu
sannutruu@gmail.com
täpsustamisel
oktoober -mai lõpp
2 korda kuus Karate1.-3. klasstäpsustamisel

https://www.kolmporsakest.ee/
K 13.15-14.00
05.10.2022-31.05.2023
1Kolme Põrsakese teadusring 1.-2. klassTartu Tamme Kool
305

https://www.kolmporsakest.ee/
K 14.10-14.55
05.10.2022-31.05.2023
1Kolme Põrsakese teadusring 3.-4. klassTartu Tamme Kool
305
Kadi Ojalill
kadiojalill@gmail.com
E 14.10-15.10
26.09.2022-31.05.2023
2 korda kuusKüpsetamine1.-3. klass
(I grupp)
Tartu Tamme Kool
208
Kadi Ojalill
kadiojalill@gmail.com
E 15.20-16.20
26.09.2022-31.05.2023
2 korda kuusKüpsetamine1.-3. klass
(II grupp)
Tartu Tamme Kool
208